Обласній лікарні Дніпра подарували 25 ліжок для важко травмованих та поранених

Обласна лікарня отримала із Франції 25 багатофункціональних сучасних ліжокентин Резніченко

Медичні меблі, які допомагають займати зручне для хворого положення та значно спрощують догляд за ним отримала Дніпропетровуська обласна лікарня ім. Мечникова, повідомляє сайт  Дніпро сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА. 25 сучасних багатофункціональних ліжок, які практично незамінні для важко травмованих та поранених – це частина гуманітарної допомоги від французької благодійної організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна», з якою співпрацює Дніпропетровська облдержадміністрація.

За допомогою пульту управління ліжко приймає комфортне для пацієнта положення: піднімає спинку або ноги. Це допомагає уникнути пролежнів, спрощує проведення перев’язок та догляд за пацієнтом. У лікарні ім. Мечникова зізнаються: такій гуманітарній допомозі раді. Медичні меблі в медзакладі швидко зношуються. З початку АТО лікарня прийняла понад 2 тисячі поранених бійців, їм зробили більше 3,5 тисяч операцій.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. Найближчим часом область очікує нову партію гумдопомоги.

Меблі, обладнання та медінструменти вже отримали 5 медзакладів області.