Оголошені переможці конкурсу громадських проектів

Визначилися переможці конкурсу проектів на бюджет участі м. Жовті Води. Переможцями визнано 5 проектів на загальну суму 500 000 грн:

Повідомляє сайт ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Имеется мнение.

1. Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей (автор Павлина Чаленко) Ідеєю проекту є створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні : заміна меблів для учнів 1, 2 класів на більш якісні та функціональні, закупівля сучасної м’ясорубки, встановлення стелажів для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки, тощо.

2. Облаштування Кімнати психологічного розвантаження у дошкільному закладі №4 “Калинка” (автор Світлана Кавацюк) Створення оптимальних умов для проведення соціально-психологічних заходів, ефективного зняття психоемоційної напруги, розвантаження в спеціально відведеному і обладнаному приміщенні. Головною метою проекту є забезпечення предметно-ігровим спеціальним обладнанням Кімнати для дітей з психосоціальними проблемами розвитку.

3. Library Hub: сучасний простір у Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» (автор Катерина Бєлякова) Створення у центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» безкоштовного мультимедійного простору для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями. Library Hub – це окрема кімната для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів для творчих, активних, креативних жовтоводців, які генерують ідеї для розвитку нашого міста.

4. Мотузковий парк пригод на деревах “Супергерой” у Дитячому парку (автор Вікторія Глебова) Мотузковий парк пригод «Супергерой» – розважальний комплекс із різноманітними перешкодами, розміщеними на деревах на висоті 2 м від поверхні землі. Універсальна система безперервного страхування робить атракціон безпечним для відвідувачів. Пересуваючись між закріпленими на деревах платформами й долаючи на своєму шляху цікаві конкурси-перешкоди, діти та дорослі отримають безліч яскравих вражень.

5. НВК №6 «Перспектива» – соціально-культурний центр громади (автор Олена Школа) Облаштування актової зали закладу новою музичною та мультимедійною апаратурою відкриває нові можливості для творчого розвитку учнів та вихованців НВК №6 «Перспектива», а також може бути використана для соціально-культурної та просвітницької роботи з громадою міста.

Джерело: ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)