“Он без сознания, травматический шок”: Головний лікар госпіталю показав фото українського героя, за життя якого йде боротьба

Боєць № 1865 в лікарню Мечникова надійшов сьогодні, 6 квітня, всього кілька годин тому. Поранений військовослужбовець був доставлений в Дніпропетровськ після атаки терористів “ДНР” на українські позиції під Авдіївкою, передають Патріоти України.

Бійцю 26 років, як пише в соцмережі головний лікар госпіталю Сергій Риженко, у військового мінно-вибухові поранення, осколки в шиї, грудній клітці, плечі, передпліччі, стегні, колінному суглобі, гомілці, стопі. Щоб показати всю складність ситуації, Сергій Риженко опублікував знімки важко пораненого солдата.

“Він без свідомості, травматичний шок”, – пише в Facebook Риженко і додає, що поранення шиї настільки сильне, що гортань і трахея у хлопця зміщені на 10 сантиметрів вправо. Бійця рятувала група досвідчених медиків, хірурги Сергій Григорук, Сергій Логінов і Олександр Куць, анестезіологи Олександра Ковтун та Олександр Машин, операційна сестра Маргарита Матвієць.

Риженко додав, що після надходження пораненого, крім видимих одразу поранень, медики виявили наскрізне поранення сонної артерії осколком з отворами 4 і 6 мм. Зараз боєць в реанімації, зроблена операція, все кровотечі зупинені.