“Он без сознания, травматический шок”: Головний лікар госпіталю показав фото українського героя, за життя якого йде боротьба

Боєць № 1865 в лікарню Мечникова надійшов сьогодні, 6 квітня, всього кілька годин тому. Поранений військовослужбовець був доставлений в Дніпропетровськ після атаки терористів “ДНР” на українські позиції під Авдіївкою, передають Патріоти України.

Бійцю 26 років, як пише в соцмережі головний лікар госпіталю Сергій Риженко, у військового мінно-вибухові поранення, осколки в шиї, грудній клітці, плечі, передпліччі, стегні, колінному суглобі, гомілці, стопі. Щоб показати всю складність ситуації, Сергій Риженко опублікував знімки важко пораненого солдата.

“Він без свідомості, травматичний шок”, – пише в Facebook Риженко і додає, що поранення шиї настільки сильне, що гортань і трахея у хлопця зміщені на 10 сантиметрів вправо. Бійця рятувала група досвідчених медиків, хірурги Сергій Григорук, Сергій Логінов і Олександр Куць, анестезіологи Олександра Ковтун та Олександр Машин, операційна сестра Маргарита Матвієць.

Риженко додав, що після надходження пораненого, крім видимих одразу поранень, медики виявили наскрізне поранення сонної артерії осколком з отворами 4 і 6 мм. Зараз боєць в реанімації, зроблена операція, все кровотечі зупинені.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району