Павлоградські рятувальники застерігають про небезпеку

Найчастішою причиною виникнення загорання в природних екосистемах є людська необережність, пише сайт Павлоград Сьогодні з посиланням на ДСНС у Дніпропетровській області.

Саме тому,  1 травня з метою забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах у весняно-літній пожежонебезпечний період, рятувальники Павлоградського міськрайонного управління ГУ  ДСНС України у Дніпропетровській області разом з працівниками Національної поліції та представниками Павлоградського лісового господарства провели рейд у хвойному лісі урочища «Павлоградські піски».

З відпочиваючими,  які перебували в лісі,  рейдова група провела бесіди щодо правил поведінки в лісових масивах,  паркових зонах з врученням пам’яток і листівок,  де чітко викладено алгоритм безпечного відпочинку.

Шановні громадяни!  Під час спекотної погоди, навіть від кинутого недопалка або сірника може виникнути пожежа:  забороняється розводити багаття у лісі, заїжджати на території лісових масивів транспортними засобами, палити, кидати у лісі сірники та недопалки.  При виявленні пожежі не впадайте в паніку, не метушіться та не приймайте поспішних, необдуманих рішень. Якщо ви побачили хмари диму над лісом, негайно телефонуйте за номером «101»!

Джерело: Павлоград Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро