Павлоградський центр зайнятості провів День відкритих дверей для школярів

Наприкінці весни у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятоті пройшов День відкритих дверей для учнів випускних класів Богданівської загальноосвітньої школи. Захід був спрямований на ознайомлення молоді з послугами та можливостями служби зайнятості, сучасним ринком праці,  професіями, які користуються попитом.

Повідомляє сайт ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Павлоградської районної державної адміністрації.

Фахівці розповіли  про послуги, що надає служба зайнятості з питань вибору професії. Діти ознайомилися з просторовими секторами та інформаційними кутками центру зайнятості. Випускники з цікавістю розглядали папки з описами професій, вивчали переліки навчальних закладів та барометр професій, освоювали користування мотиваційним терміналом. Фахівець розповіла дітям щодо можливостей навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за підримки державної служби зайнятості, надала інформацію щодо центрів професійно-технічної освіти.

Наступна частина заходу проходила в залі для семінарів Павлоградського центру зайнятості.  Фахівці ПМРЦЗ нагадали хлопцям та дівчатам формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба». Під час дискусії учні обговорили  професії, що є найбільш сучасними, перспективними та які найпоширеніші  помилки допускають люди під час вибору свого професійного шляху. Відвідувачі були ознайомлені із  профдіагностичними методиками та пройшли тестування на визначення особистих здібностей та нахилів. Хлопці та дівчата за результатами тестування отримали поради щодо вибору професії. Під час заходу для молоді був організований перегляд відео роликів профорієнтаційного спрямування.

Діти зазначили, що цей день запам`ятається їм назавжди, адже служба зайнятості є справжнім помічником та наставником у пошуці  професійного шляху. Декілька учнів висловили бажання пройти більш глибинне тестування, з метою вибору майбутньої професії. Хлопці та дівчата сподіваються брати участь у подібних заходах і надалі.

Джерело: ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ