Павлоградського посадовця засудили за розкрадання коштів

Кошти виділялися з бюджету на ремонт автодоріг у м. Павлоград.Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 12-ти років, пише ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області виявили факт розкрадання бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт автодоріг.

За даним фактом прокуратурою м. Павлоград було відкрито кримінальнепровадження за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування оперативники УЗЕ встановили, що у 2015році між департаментом облдержадміністрації та комерційною структуроюбуло укладено договір на проведення робіт з ремонту автодоріг м. Павлоград.

На підставі актів виконаних робіт на рахунки підприємства перерахувалибюджетні кошти. Проте, на момент підписання актів роботи були виконані на половину. Сума збитків склала понад 2 мільйони гривень.

Наразі директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінальногокодексу України.

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти роківз позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певноюдіяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.