Павлоградці провели важливе засідання

30 травня 2017 року відбулося позачергове засідання сесії Павлоградської міської ради, на якому прийнято рішення «Про делегування повноважень Павлоградської міської ради на участь у конкурсі» і прийняти участь у конкурсі «Мери для економічного зростання (M4EG)», пише сайт Павлоград Сьогодні з посиланням на Павлоградську міську раду.

Згідно умов конкурсу в рамках стратегічного напрямку «Енергоефективне місто», буде підготовлено пакет документів для отримання міжнародного гранту, який містить проекти по енергозбереженню, а саме:

  • ЗШ № 1 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт з утеплення фасаду з ремонтом ганків та вимощення, відведення зливної каналізації, покриття парапетних плінт оцинкованим залізом, штукатурка відкосів на вікнах та дверних пройомах, демонтаж та монтаж електророзгалудження зовнішнього освітлення «.
  • ЗШ № 4 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування рекуперативної вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі .
  • ЗШ № 7 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, теплова ізоляція перекриття, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування рекуперативної вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі .
  • ДНЗ № 30 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, з заміною існуючих вікон на металопластикові енергозберігаючі, теплова ізоляція перекриття, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування системи вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі «.
  • ДНЗ № 11 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утеплення, з заміною існуючих вікон на металопластикові, енергозберігаючі, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування системи вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі.
  • ДНЗ № 15 «Капітальний ремонт з заміною вікон на енергозберігаючі та утеплення фасаду .
  • ЗШ № 12 «Капітальний ремонт опалювальної системи .

Усі ці проекти є складовою частиною реалізації міського енергетичного плану та Стратегії економічного розвитку міста Павлоград. Для міської влади є важливим їх впровадження, бо вони мають соціально-економічну спрямованість на забезпечення комфортного перебування учнівської молоді в термомодернізованих соціальних об’єктах міста.

Джерело: Павлоград Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району