Павлоградці провели важливе засідання

30 травня 2017 року відбулося позачергове засідання сесії Павлоградської міської ради, на якому прийнято рішення «Про делегування повноважень Павлоградської міської ради на участь у конкурсі» і прийняти участь у конкурсі «Мери для економічного зростання (M4EG)», пише сайт Павлоград Сьогодні з посиланням на Павлоградську міську раду.

Згідно умов конкурсу в рамках стратегічного напрямку «Енергоефективне місто», буде підготовлено пакет документів для отримання міжнародного гранту, який містить проекти по енергозбереженню, а саме:

  • ЗШ № 1 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт з утеплення фасаду з ремонтом ганків та вимощення, відведення зливної каналізації, покриття парапетних плінт оцинкованим залізом, штукатурка відкосів на вікнах та дверних пройомах, демонтаж та монтаж електророзгалудження зовнішнього освітлення «.
  • ЗШ № 4 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування рекуперативної вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі .
  • ЗШ № 7 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, теплова ізоляція перекриття, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування рекуперативної вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі .
  • ДНЗ № 30 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утепленням, з заміною існуючих вікон на металопластикові енергозберігаючі, теплова ізоляція перекриття, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування системи вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі «.
  • ДНЗ № 11 «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт фасаду з утеплення, з заміною існуючих вікон на металопластикові, енергозберігаючі, влаштування автоматизованого ІТП, влаштування системи вентиляції, влаштування вимощення, заміна ламп на енергозберігаючі.
  • ДНЗ № 15 «Капітальний ремонт з заміною вікон на енергозберігаючі та утеплення фасаду .
  • ЗШ № 12 «Капітальний ремонт опалювальної системи .

Усі ці проекти є складовою частиною реалізації міського енергетичного плану та Стратегії економічного розвитку міста Павлоград. Для міської влади є важливим їх впровадження, бо вони мають соціально-економічну спрямованість на забезпечення комфортного перебування учнівської молоді в термомодернізованих соціальних об’єктах міста.

Джерело: Павлоград Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро