Першотравенські котельні підготують до вересня

Не так багато часу пройшло як закінчився опалювальний сезон. Був він вдалим завдяки Першотравенському житлово-комунальному підприємству, яке вміло використало виділені міською владою кошти на ремонти теплового господарства, та практично без аварій забезпечило взимку місто теплом.

Повідомляє сайт Першотравенськ Сьогодні з посиланням на Першотравенську міську раду.

Особливо це було відчутним для мешканців південного району, які, нарешті, «зігрілись» за останні декілька років. Тож склалось враження, що відтепер на котельнях все гаразд і хвилюватись вже немає про що. Як насправді складаються справи, ми поцікавились у директора Першотравенського міського житлово-комунального підприємства.

Ірина Кривенко розповіла про стан виконання підготовчих робіт на головних об’єктах теплового господарства і надала можливість побувати на котельнях міста.

– 1 квітня, по закінченні минулого опалювального сезону, керівниками котельних «Центральна» та «Південна» були складені плани робіт на підготовчий період з датою готовності на 1 вересня 2017 року. Наразі роботи ведуться у відповідності до плану. Цьогоріч з міського бюджету на придбання матеріалів, на ремонти котелень та тепломереж було виділено 1млн 400 тис. грн. Підприємством вже отримано близько мільйона грн, на які придбано необхідні матеріали. На котельні «Південна» вже готові топки усіх чотирьох котлів. На них проведена ревізія запірної арматури, проведені гідровипробуванння економайзерів, замінено 96 метрів живильного трубопроводу вихідної води на котельні. Повністю готова група мережевих насосів, проводиться монтаж трубопроводів та запірної арматури живильних насосів. Також власними силами підприємства частково демонтовано вкрай аварійний газохід котла №1 та виконується його ремонт.

Ірина Леонідівна відмітила, що у розпалі сезону 2016-2017 років на котельні «Південна» сталася аварійна ситуація, повністю вийшов з ладу конденсатний бак. Тоді його замінили за день, хоча зробити це було дуже нелегко. Та для стабільної роботи котельні цієї ємності замало, тому наразі працівники котельні готують до монтажу ще одну ємність. Його та газохід планують встановити за допомогою залученого великого автокрану, оскільки вагопід’ємність власного крану недостатня для виконання таких робіт.

В цьому підготовчому періоді на котельні «Південна» також було відремонтовано бойлер ПСВ-315, який знаходився в неробочому стані з моменту прийняття котелень до комунальної власності міста, тобто з 2007 року. У розпал сезону бойлер забезпечить квартири городян якісним теплом.

Начальник котельні «Південна» Мірзоніжот Давлаткадамов також поділився інформацією про підготовку до опалювального періоду 2017-2018 років.

З його слів, роботи на котельні дуже багато. Наразі виконується ревізія запірної арматури, загальна кількість якої становить 2076 одиниць, які практично не перевірялись протягом попередніх років. А це спричиняло аварійні ситуації, забирало час на ремонти. У минулому сезоні робітники частково проводили ревізію запірної арматури, а зараз планується провести її стовідсотково. Так, це кропітка та довготривала робота – чоловіки демонтують засувки, вентилі, клапани, а жінки ревізують їх, після чого кожна одиниця випробовується на спеціальному обладнанні. Якісна запірна арматура встановлюється на свої місця, несправна вибраковується і встановлюється нова.

Після «Південної» ми побували на котельні «Центральна», де також ведеться планова робота. В.о. начальника котельні Олександр Мацапула повідомив, що в першому котлі вже повністю проревізовано полотно топки – колосники, вали тощо. Другий котлоагрегат готовий на 50%, там вже підігнані колосники, утримувачі та кронштейни. Невдовзі розпочнеться ревізія редукторів, електродвигунів та інших складових 3-го котла, ревізія вугільних бункерів тощо. За словами керівника, на «Центральній» вже виконано 40% робіт, а до вересня об’єкт буде готовим повністю.

У цьогорічних планах підприємства – реалізація проекту з капітального ремонту трубної частини каркасу та обмурування котла № 3. На його реалізацію місто очікує надходження коштів від компанії ДТЕК в рамках соціального партнерства. Ще два енергозберігаючі проекти в 2018 році планується реалізувати за кошти Північної Екологічної Фінансової Корпорації – NEFKO щодо заміни конденсатних та живильних насосів, що, крім сталої роботи котельні, забезпечить суттєву економію електроенергії.

Окрім виробничих зрушень, є на котельні «Південна» і позитивні зміни в умовах праці для робітників котельні – частковий ремонт приміщення для прийому їжі та душових кімнат. Тут пофарбували стіни, замінили заіржавілі душові комунікації, які стояли з 1998 року, на пластикові, встановили пластикові вікна, виконали косметичний ремонт.

Отже, нещодавній візит на котельні вселяє надію, що наступний опалювальний сезон буде не гіршим за попередній.

Джерело: Першотравенськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району