Під вікнами Філатова мітингували тварини та їх власники

У Дніпрі перед будівлею міськради відбувся мітинг захисників тварин

Про це у “Фейсбуці” пише помічник заступника міського голови Антон Андрієнко, передає сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Дніпро.

У Дніпрі захисники тварин вимагали введення більш жорстоких покарань для “догхантерів” та шкуродерів.
Захисники тварин привели з собою своїх собак та кішок.

“Нас влаштували б хоч якісь заходи, якби людей почали карати. У нас країна не багата, якщо хоч одну людину так покарають, другий вже, можливо, задумається. На практиці єдиний випадок був в Києві кілька років тому – злочинця посадили, але там дуже резонансна була історія. А так у нас в Дніпрі кожен день калічать тварин. У нас в притулку постійно з’являються триногі тварини, не кажучи вже про сліпих з виколотими очима і тому подібним”, – розповіла засновник притулку “Друг” Марина Болоховець.

Акція відбулася на підтримку законопроекту № 5119-1, який вносить зміни до вже діючих Закон України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, Адміністративний та кримінальний кодекси.

Якщо документ буде прийнятий, за жорстокість стосовно тварин, як домашніх, так і безпритульних, злочинцям загрожують не тільки значні суми штрафів, а й тюремне ув’язнення на термін до 8 років.

Наприклад, поняття “жорстоке поводження з тваринами” буде мати на увазі не просто знущання, а дії, через які тварина була покалічена або загинула.

Штраф за жорстоке поводження з тваринами має буде збільшитися і складе від 200 до 500 неоподатковуваних мінімальних доходів (зараз – від 9 до 20 мінімальних доходів) – тобто від 3 400 грн до 8 500 грн.

А за знущання над тваринами з особливою жорстокістю або з хуліганських міркувань (сюди ж входить підбурювання тварин один з одним), можна буде отримати арешт до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років. Якщо ж при цьому були присутні малолітні громадяни, то можна буде сісти в тюрму на строк від 3 до 5 років.

Так само до Кримінального кодексу пропонується внести доповнення, згідно з яким, за знущання з особливою жорстокістю, які стали причиною каліцтва або загибелі тварини, або ж якщо цим займалася ціла група осіб, покладається позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району