Піротехніки знешкодили 2 авіаційні бомби вагою 250 кг

31 січня о 14:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від місцевого жителя села Сергіївка Томаківського району Дніпропетровської області, що під час пошуку металобрухту ним виявлено підозрілий предмет, схожий на вибуховий. За викликом було направлено піротехнічний підрозділ аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Як з’ясувалося, на знахідку натрапили на відстані близько 300 метрів від приватного житлового сектору села Сергіївка.   Фахівці ДСНС провели обстеження території та виявили дві застарілі фугасні авіаційні бомби вагою 250 кг (ФАБ-250), часів минулих війн, у кількості 2 одиниці.

1 лютого було організовано процес знешкодження вибухових предметів. Робота саперів ускладнювалась тим, що неподалік знаходилась автозаправна станція, автодорога Нікополь – Дніпропетровськ та будівлі приватного житлового сектору.

О 16:00 авіаційні бомби було знищено з дотриманням усіх заходів безпеки. Співробітники Томаківського районного сектору ДСНС зазначають, що в минулому році на території вищезазначеного населеного пункту місцевими жителями  також були знайдені аналогічні бомби ФАБ -250 кг, в кількості 2 одиниць, які були знешкодженні піротехніками ГУ ДСНС.

Тому рятувальники звертаються до населення з проханням бути пильними, й у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів, ні в якому разі не наближатися, не чіпати руками та не пересувати їх з місця. Слід одразу телефонувати до Служби порятунку «101».

ГУ ДСНС у Дніпропетровській області

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району