Покров радує містян своїми здобутками

Про результати й плани йшла мова на оперативній нараді при міському голові,пише ПОКРОВ СЬОГОДНІ з посиланням на Покровську міську раду.
Тиждень пройшов без пригод, про що доповіли рятувальники. Стабільним за епідситуацією він видався і для медиків. У пологовому відділенні ЦМЛ з’явилося шестеро немовлят, центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 2411 містян.
У звичному ритмі працювали соціальні установи. Так, до управління праці й соціального захисту населення звернулося 617 городян, загалом субсидіями охоплено 9063 домогосподарств, 1292 містян отримують пільги. Результатом плідної співпраці влади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), стали кроки з технічного переоснащення управління, про що повідомила начальник УП та СЗН.
Комунальники працюють у штатному режимі, за минулий тиждень ЖЕО виконало 254 заявки, міськводоканал – 33, «Добробут» продовжує санітарну обрізку дерев.
Перевіряли виконання торгівельними об’єктами рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней спеціалісти управління держпродспоживслужби, виявлено один факт порушень.
Плідним на досягнення став минулий тиждень для освітян, учениця одинадцятого класу НВК№2 Юлія Євсюкова посіла друге місце на обласній олімпіаді з астрономії, а дев’ятикласниця цієї ж школи, Аліна Гришко – третє  з обслуговуючої праці. У загальноосвітніх закладах тривають заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який Покров відзначатиме 15 лютого.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району