Покровські рятувальники провели навчання у районі

Питанню безпеки населення у приватному житловому секторі співробітниками Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області приділяють велику увагу, аби в помешканнях громадян не виникали пожежі.

14 лютого аби навчити громадян не допускати пожеж в приватному житловому секторі рятувальники з міста Покров провели черговий роз’яснювальний захід серед мешканців міста, пише ПОКРОВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

В ході проведення заходу фахівці ДСНС звернулися до громадян з проханням дотримуватися заходів пожежної безпеки в побуті, не перевантажувати електричну мережу, слідкувати за працюючими електрообігрівальними приладами, пильнувати за дітьми, щоб їх пустощі не стали причиною біди, не курити у ліжку.

При виявленні вогню чи запаху диму, нагадували рятувальники, потрібно невідкладно дзвоніть за номером «101». Також особливу увагу людей рятувальники звернули на те, що 2017 рік лише розпочався, а на території міста Покров вже виникло 13 пожеж і всі вони виникли саме у житловому секторі. Тож рятувальники застерігали завжди дотримуватися правил безпеки, а для кращого засвоєння отриманої інформації роздавали інформаційні листівки з вимогами пожежної безпеки у побуті.

Додатково до громадян було доведено інформацію, як поводити себе при виявленні підозрілих чи вибухових пристроїв. Рятувальники попередили, що знахідки не в якому разі не можна торкатися, не пересувати, а одразу необхідно сповістити про підозрілий предмет інших людей які знаходяться поруч та повідомити рятувальників за телефоном 101 чи працівників національної поліції за телефоном 102.

Головною метою даного заходу було навчити людей вірно та грамотно діяти в разі виникнення пожежі, чи в будь-якій надзвичайній ситуації, адже безпека громадян для фахівців ДСНС одне з пріоритетних завдань.