Поліцейські Дніпра взяли участь у психологічно-соціальному форумі

Поліцейські ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції взяли участь у форумі психологів та соціальних педагогів навчальних закладів Дніпра, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

23 березня на базі середньої загальноосвітньої школи № 62 було проведено форум психологів та соціальних педагогів навчальних закладів. Темою форуму було обговорення актуальних питань, пов’язаних із соціально-педагогічною роботою в загальноосвітніх навчальних закладах.

У форумі взяли участь психологи, педагоги та поліцейські. Під час проведення форуму були присутні учні 7-х та 8-х класів.

Поліцейські обговорювали з учнями питання попередження правопорушень та злочинів у підлітковому середовищі. Учням роз’яснили про відповідальність, яка настає під час вживання алкоголю, тютюну, наркотичних засобів. Також поліцейські нагадали підліткам про негативний вплив Інтернету, який може згубно впливати на мислення дітей. Також поліцейські провели профілактичну бесіду щодо попередження суїцидів серед підлітків.

Учні залюбки прослухали інформацію, яку розповіли поліцейські. Підлітки пообіцяли поліцейським вирости правопорядними людьми та не порушувати законодавство.

Наприкінці заходу виступили учні пришкільного театру з мотиваційними сценками. У сценках діти розігрували різні ситуації, які попереджають вживання алкоголю, тютюну, наркотичних засобів.

Джерело: Дніпро Сьогодні

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *