Поліцейські Дніпра затримали рибалку, який незаконно виловив понад 100 рибин

На водоймах Кам’янського водосховища поліцейські спільно з інспекторами рибної охорони затримали браконьєра, який рибальською сіткою виловив більше 100 рибин, пише сайт Кам’янське Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

19 березня під час проведення ‘профілактичних заходів по боротьбі з браконьєрством поліцейські виявили чоловіка, який за допомогою жилкової сітки виловив чималу кількість риби. У його човні знаходилось різноманітна риба, а саме: товстолоб – 2 штуки, щука – 6 штук, карась – 72 штуки, плоскирка – 26 штук.

Поліцейські вилучили у браконьєра знаряддя його лову – жилковусітку та човен «Прогрес – 2 М» з човниковим мотором «Вихор – 30».

Уся риба була передана для подальшої реалізації. Чоловік завдав збитку на загальну суму 4 658 грн.

Браконьєром виявився раніше не судимий житель Дніпропетровської області 43-х років.

Чоловік раніше займався офіційним промисловим виловом риби. Нещодавно він вирішив зайнятись виловом риби в обхід оформлення усіх необхідних на це документів. Свою провину чоловік усвідомив та запевнив, що у подальшому не буде займатись браконьєрством.

За фактом незаконного вилову риби у слідчому відділенні річкового порту Амур-Гавань відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3-х років.

Джерело: Кам’янське Сьогодні