Поліцейські побесідували з молоддю

Під час класної години 16 та 17 листопада співробітник Томаківського ВП старший лейтенант поліції Сергій Зубенко підняв тему профілактики злочинності серед учнів 6-го та 7-го класів та тему підліткового насильства серед учнів 8 та 9 класів, повідомляє сайт ТОМАКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області

Він провів роз’яснювально-профілактичну бесіду для профілактики злочинів та правопорушень у підлітковому середовищі. Особливий наголос він зробив на можливих фактах дрібних крадіжок серед школярів.

Також представник поліції розповів учням про кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність неповнолітніх, про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління. Всі ці звички не тільки шкодять здоров′ю, а як наслідок – спонукають молодь до необдуманих дій та правопорушень. Тому профілактичні заходи правоохоронців направлені на те, щоб утримати молодь від подібного.

Співробітник поліції Томаківського ВП розповів дітям про відповідальність, яка може наставати у разі прогулу занять у школі. Він застеріг дітей від порушень закону, закликав вести себе чемно і не порушувати шкільної дисципліни.