Поліцейські придумали новий спосіб брати хабарі

Бажаючі «підзаробити» поліцейські придумують нові способи, як отримати гроші від правопорушників. Наприклад, поліцейські на Дніпропетровщині пропонують порушникам купити їм по чашці кави, повідомляє сайт Січеслав Info з посиланням на mmr.net.ua.

Піймавши водія на порушенні, пропонують йому купити по стаканчику кави для них в конкретному кіоску. Радісний водій біжить до кіоску, де йому продавець каже, що за 2 склянки потрібно заплатити … 450 гривень.

В патрульній поліції підтвердили, що про «поліцейсько-кавову мафію» не тільки чули, але і за останні місяці провели ряд перевірок. Підтвердили це і в Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіціі, і в моніторинговому відділі патрульної поліції.

«Інформація була, що таке нібито є в Одесі, Харкові, Дніпрі. Всю цю інформацію, всі чутки відразу відпрацьовували. Причому перевірки були негласними. Було, що сиділи в засідках, з біноклем. Ми самі зацікавлені, щоб хабарники не працювали в наших рядах, але жодного факту не підтвердилося!»- Повідомили у відділі моніторингу патрульної поліції.

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *