Поліцейські припинили діяльність трьох онлайн-порностудій у Дніпрі

В центральному районі Дніпра співробітники Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми припинили діяльність трьох онлайн-порностудій. На момент появи там поліцейських 13 дівчат саме були в чаті, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

Співробітниками Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області спільно із прокуратурою № 2 Дніпропетровського району під час проведення п’ятьох обшуків в обласному центрі викрито та припинено діяльність трьох підпільних онлайн-порностудій. Правоохоронці припинили злочинну діяльність групи осіб, які діючи за попередньою змовою, організували на території Дніпра мережу онлайн Веб студій, через які розповсюджували порнографічну продукцію.

За місцем незаконної діяльності правоохоронці вилучили 13 робочих комп’ютерів, 13 LCD телевізорів діагоналлю 32 см та Веб-камеривартістю 300 000 гривень, велику кількість фалоімітаторів, які мають доказові значення до справи.

Під час проведення обшуків на місці поліцейські застали 13 дівчат 18- 30 років, які займалися наданням секс послуг в режимі онлайн. За інформацією правоохоронців, в середньому лише один день роботи одної такої студії приносив їх організатору дохід в середньому 350 доларів США. Студії працювали цілодобово, а у дівчат були восьмигодинні зміни. За словами останніх, інформацію про таке «працевлаштування» вони знайшли через оголошення в соціальних мережах.

На даний час вирішується питання про вручення підозри декільком особам злочинної групи за ст. 301 КК України (виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Джерело: Дніпро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро