Поліцейські розповіли скільки порушників затримано

Працівниками СКП Павлоградського ВП у рамках відкритого кримінального провадження (ч. 3 ст. 187 КК України), згідно з ухвалою суду,  було проведено санкціонований обшук по вул. Гоголя за місцем мешкання непрацюючого місцевого жителя 1989 р.н., де в ванній кімнаті було виявлено та вилучено гранату «Ф-1» без запалу. Як повідомив чоловік, вилучений предмет він знайшов в лісосмузі на околиці м. Павлограда та зберігав з метою вчинення злочинів, повідомляє сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області

Працівниками СКП Нікопольського ВП в ході проведення оперативно-розшукових заходів за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень 1971 р.н. був встановлений та затриманий громадянин 1974 р.н. (ч. 1 ст. 121 КК України).

Інспекторами поліції (БДР) Покровського ВП по вул. Січеславській в м. Кривий Ріг був зупинений автомобіль «Scoda» під керуванням водія 1988 р. н. Під час перевірки було встановлено що державний знак на вказаному автомобілі закріплено за автомобілем марки «ВАЗ» (ч. 4 ст. 358 КК України).

Також інспекторами поліції (БДР) Новомосковського ВП на ж/м Самарь був виявлений автомобіль «Вriliance» без номерних знаків. Під час перевірки номерів кузову було встановлено, що автомобіль знаходиться у розшуку виставлений Генічеським ВП ГУНП в Херсонській області.

Працівниками СПП Новокодацького ВП в ході проведення профілактичних заходів було встановлено та затримано місцевого жителя 1954 р. н. за фактом нанесення тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України).

Працівниками УПП в м. Дніпро затримано громадянку 1978 р.н., яка в приміщенні магазину скоїла крадіжку товару. Вирішується питання про відкриття КП.

Також працівниками УПП в м. Дніпро затримано громадянку 1996 р. н., яка в приміщенні магазину скоїла крадіжку товару. Вирішується питання про відкриття КП.

Крім цього, працівниками УПП в м. Дніпро затримано громадянку 1978 р. н., яка в приміщенні магазину скоїла крадіжку товару. Вирішується питання про відкриття КП.

Працівниками патрульної поліції УПП в м.  Дніпро затримано громадянку 1972 р. н., яка в приміщенні магазину скоїла крадіжку товару. Вирішується питання про відкриття КП.

Також нарядом патрульної поліції УПП в м. Дніпро затримано громадянина 1987 р.н., якого було оголошено у розшук Авдіївським ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.