Поліцейські завітали до Кам’янського оздоровчого табору

Основна мета заходу – попередження вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень, недопущення насильства у сім’ях неповнолітніх, та як не стати жертвою кримінального правопорушення.

Повідомляє сайт Кам’янське Сьогодні.

В рамках проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей, співробітниками з ювенальної превенції сектору превенції Південного ВП відбулась зустріч з учнями, які перебувають в літньому оздоровчому таборі з денним перебуванням при НВК № 3 м. Кам’янське на тему: «Недопущення скоєння неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальність за їх скоєння, права та обов’язки неповнолітніх, попередження насильства у сім’ї, профілактика залишення місця мешкання та місця навчання, пропаганда здорового способу життя».

Під час лекції дітям було роз’яснено, які наслідки вчинення правопорушень, вік із якого настає адміністративна та кримінальна відповідальність. До їх відома було доведено інформацію, про те як уникнути негативного впливу дорослих, які втягують неповнолітніх у злочинну та іншу діяльність та алгоритм дій у разі скоєння таких дій, також було доведено про шкідливість тютюнопаління та вживання алкогольних виробів, також роз’яснено про негативні наслідки самовільного залишення місця мешкання та навчання.

Після лекції усі охочі задавали правоохоронцям різноманітні питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Південного відділення поліції.

Джерело: Кам’янське Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)