Про що говорили депутати в Павлограді

06.06.2017р. в.о.міського голови  Мовчан В.С. провів апаратну нараду за участю заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб міста та  представників ЗМІ.

Повідомляє сайт ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт міста Павлоград.

На початку апаратної наради Віталій Сергійович привітав журналістів з професійним святом. Побажав їм  терпіння та витримки в наш непростий час.

Далі на нараді були обговорені актуальні питання міста, які стосувалися житлово-комунальної, медичної, соціальної та  освітньої сфер.

На сьогоднішній день по місту встановлено 48 відеокамер, які виведено на пункт поліції та фіксують усі порушення по місту в місцях найбільшого скупчення людей.

За інформацією в.о.начальника фінансового управління за травень 2017р. дохідна частина міського бюджету власних надходжень виконана на 117,1% перевиконання склало 4844,3 тис.грн.

Директор КП «Павлоградтеплоенерго» повідомив, що заборгованість населення за минулий опалювальний період на  01.06.2017р. складає  біля  33,1 млн.грн.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення проінформував присутніх, що 08.06.2017р. відбудеться  штабне тренування «Дії органів управління та сил ланки Територіальної підсистеми єдиної Державної системи Дніпропетровській області у м.Павлоград при переведенні функціонування з  мирного часу на особливий період».

За результатами наради відповідні керівники отримали доручення міського голови.

Джерело: ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ