Рятівники Дніпропетровщини запрошують в свої ряди добровольців

Служба порятунку залучає волонтерів для надання допомоги населенню в надзвичайних ситуаціях

Про це повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на  Depo.Дніпро.

Прес-секретар Державної служби надзвичайних ситуацій в області Дарина Гречищева повідомила, що служба порятунку Днепропетровшіни запрошує волонтерів до співпраці для надання допомоги населенню в надзвичайних ситуаціях

За її словами, з 2014 року працює координаційний центр по взаємодії з волонтерами, куди вони запрошують приєднатися всіх бажаючих. добровольців навчать надавати першу допомогу, як діяти при пожежах, знаходженні вибухонебезпечних предметів, надзвичайні ситуації на воді.

Після підготовки видається спеціальний бейдж, і ці люди мають право бути присутніми при ліквідації надзвичайних ситуацій. Також волонтери залучаються для надання психологічної допомоги, при проведенні профілактичної роботи.

“Ми готові співпрацювати з усіма, кому виповнилося 18 років, немає протипоказань для надання допомоги або профілактичної роботи. Запрошуємо до співпраці ветеранів АТО, які вже пройшли навчання. Також ми підписали угоду з Червоним Хрестом Дніпропетровської області”, – повідомила Дарина Гречищева.