Рятувальники Апостолівського району надали допомогу дітям навчального закладу

13 липня о 11:10 до пункту зв’язку 51-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення від водія автобусу  про те,  що під час прямування на літній відпочинок автобус з учнями Жовтневого навчально-реабілітаційного центру з поглибленим професійно-трудовим навчанням в’їхав задніми колесами в глибоку яму на автошляху Апостолове-Кам’янка, після чого не зміг самостійно продовжити рух. В автобусі знаходиться 44 дитини, 4 вихователя та водій, які їхали із села Жовтневе Софіївського району до міста Скадовськ.

Повідомляє сайт Апостолове Сьогодні.

Отримавши інформацію, диспетчер негайно направив до місця події чергове відділення на автомобілі підвищеної прохідності.

По прибуттю до місця пригоди особовим складом пожежно-рятувального підрозділу була проведена оцінка обстановки та розроблений план дій по вилученню автобусу з ями за допомогою металевого троса. Надалі водій автобусу зміг продовжити рух самостійно.

Діти та дорослі висловлювали слова подяки рятувальникам, фотографувалися разом з вогнеборцями та дуже раділи, що потраплять на відпочинок завчасно.

Під час надання допомоги було задіяні 4 чоловіка особового складу та одна одиниця техніки.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: Апостолове Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)