Рятувальники провели профілактичну роботу з населенням

За статистикою Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за 2 місяці 2017 року у місті Жовті Води  зареєстровано 12 пожеж (порівнюючи з аналогічним періодом 2016 року коли сталося 6 пожеж). Про це пише сайт ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Із загальної кількості пожеж, 60% припадає на житловий сектор – 7 пожеж (у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року у житловому секторі сталося 4 пожежі).

Аналіз оперативної обстановки у місті свідчить про негативну тенденцію збільшення пожеж в житловому секторі. Передусім, відповідальність за безпеку в побуті лежить на самих господарях, які допускають перевантаження електромережі, використовують саморобні або несправні  обігрівачі, залишають увімкненими в мережу електроприлади.

Тож, з метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, 10 березня рятувальниками 38 державної пожежно-рятувальної частини проведено профілактичне відпрацювання багатоквартирних житлових будинків по вулицях Гагаріна та 8-го Березня.

Попередити надзвичайну ситуацію значно простіше, ніж її ліквідовувати – саме цю думку намагались донести до громадян співробітники ДСНС у місті Жовті Води.

Вогнеборці нагадали господарям квартир основні правила пожежної безпеки, закликали батьків провести роз’яснювальну роботу з дітками, аби вберегти їх життя і здоров’я від небезпеки, що несе в собі вогонь та вручили людям тематичні пам’ятки інформаційно-застережливого характеру.