Рятувальники провели рейд на водоймі поблизу дитячого парку

Профілактика загибелі та травмування людей під час відпочинку на водних об’єктах міста є одним із пріоритетних завдань для рятувальників.

Повідомляє сайт ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України у Дніпровській області.

Відпочиваючі не завжди дотримуються правил безпечної поведінки, що створює потенційний ризик виникнення надзвичайної  ситуації, тому рятувальники Жовтих Вод систематично проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи на водоймах.

Як правило, основними причинами нещасних випадків на воді стає купання в заборонених, необладнаних для цього місцях. При цьому, нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил безпеки на воді та необачності батьків, що відпочивають біля води з дітьми.

З метою вжиття профілактичних заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах, а також навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, 27 серпня працівники Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-профілактичні бесіди на водоймі поблизу дитячого парку міста Жовті Води.

Рятувальники нагадали дорослим та дітям основні правила безпечної поведінки під час відпочинку на воді, розповіли  статистику загибелі людей на водних об’єктах у поточному та минулому році. На згадку про цю зустріч рятувальники подарували відпочивальникам інформаційні листівки із зазначенням основних правил безпечної поведінки та номером служби порятунку 101. Загалом під час заходу було охоплено понад 30 чоловік, як дорослих, так і дітей.

Жовтоводський міський відділ ДСНС звертається до відпочивальників!

Будьте пильні! Не нехтуйте правилами безпечної поведінки під час відпочинку! Уважно обирайте місце для купання, уникайте  стихійних пляжів! Ніколи не залишайте дітей без нагляду дорослих! Не заходьте в воду у нетверезому стані! Якщо ви стали свідком нещасного випадку на воді негайно дзвоніть до Служби порятунку за номером «101».

Джерело: ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)