Рятувальники Верходніпровська відвідали одиноких пенсіонерів

20 лютого працівники Верхньодніпровського РВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками Верхньодніпровського територіального центру соціального обслуговування відвідали пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з метою недопущення пожеж в побуті. Про це пише ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Всього у місті на обліку стоять 130 людей, які потребують щоденної допомоги. Відвідуючи людей похилого віку, рятувальники розповідали про пожежі, які сталися у Верхньодніпровському районі з початку року та їх причини: коротке замкнення електромережі та її перевантаження, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів та необережне поводження з вогнем.

Рятувальники звернули увагу пенсіонерів на дотриманні основних протипожежних правил в побуті – обережно поводитися з сірниками, газовими за­пальничками,  пильнувати за станом вогню у газових плитах при приготуванні їжі, перевіряти тягу в газових  котлах, ніколи не залишати без нагляду увімкнені в розетку електричні прилади – телевізор, праску, подовжувачі, нагадали телефони за якими треба дзвонити у випадку пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, вручили листівки на протипожежну тематику.