Рятувальники закликають громадян безпечно опалювати власні помешкання

Один з ефективних методів попередження пожеж та нещасних випадків у побуті – це проведення роз’яснювальної роботи з господарями приватних житлових будинків. Про це пише ПОКРОВ СЬОГОДНІ з посиланням на У  ДСНС в Дніпропетровській області.

Тож 20 лютого співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з головою квартального комітету провели чергове профілактичне відпрацювання по вулицям Калінова, Суворова, Шляхова, Шевченко, Набережна, І.Малки та в провулку Тихий.

Під час заходу особливу увагу було приділено категорії населення, яка не навчається і не працює, адже ці люди не мають можливості проходити інструктажі з безпечної життєдіяльності.

При спілкуванні рятувальники закликали їх постійно дотримуватися заходів безпеки, адже більшість пожеж у побуті трапляється через діяльність самих громадян, а дотримання елементарних заходів безпеки може зберегти життя та здоров’я.

Також фахівці ДСНС нагадали людям як безпечно можливо обігрівати власні помешкання та роз’яснили алгоритм їх дій у разі виникнення пожежі. Щоб інформація краще запам’яталася по завершенню бесіди кожному вручили інформаційні листівки.

Подібні заходи дуже важливі, зазначають рятувальники, адже профілактика пожеж через роз’яснення правил пожежної безпеки безпосередньо людям значно зменшує кількість пожеж та нещасних випадків, а також вчить громадян більш відповідально ставитися до власної безпеки.