Рятувальники закликають громадян безпечно опалювати власні помешкання

Один з ефективних методів попередження пожеж та нещасних випадків у побуті – це проведення роз’яснювальної роботи з господарями приватних житлових будинків. Про це пише ПОКРОВ СЬОГОДНІ з посиланням на У  ДСНС в Дніпропетровській області.

Тож 20 лютого співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з головою квартального комітету провели чергове профілактичне відпрацювання по вулицям Калінова, Суворова, Шляхова, Шевченко, Набережна, І.Малки та в провулку Тихий.

Під час заходу особливу увагу було приділено категорії населення, яка не навчається і не працює, адже ці люди не мають можливості проходити інструктажі з безпечної життєдіяльності.

При спілкуванні рятувальники закликали їх постійно дотримуватися заходів безпеки, адже більшість пожеж у побуті трапляється через діяльність самих громадян, а дотримання елементарних заходів безпеки може зберегти життя та здоров’я.

Також фахівці ДСНС нагадали людям як безпечно можливо обігрівати власні помешкання та роз’яснили алгоритм їх дій у разі виникнення пожежі. Щоб інформація краще запам’яталася по завершенню бесіди кожному вручили інформаційні листівки.

Подібні заходи дуже важливі, зазначають рятувальники, адже профілактика пожеж через роз’яснення правил пожежної безпеки безпосередньо людям значно зменшує кількість пожеж та нещасних випадків, а також вчить громадян більш відповідально ставитися до власної безпеки.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району