Шахрайська схема: У Дніпрі поліція затримала чиновника, який збагатився на ремонті ліфтів

Бюджету завдано збитків на суму понад 2,5 мільйона гривень.

Директора департаменту Дніпровської міської ради підозрюють у фінансових махінаціях при проведенні капітального ремонту ліфтів в житлових будинках міста. Сума збитку становить 2,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Патріоти України.Поліцейські і слідчі обласної прокуратури задокументували злочинну діяльність директора одного з департаментів Дніпровської міської ради і довели його причетність до скоєння інкримінованих йому злочинів. Під час слідства правоохоронці встановили, що департамент Дніпровської міської ради та комерційна структура уклали договір про проведення капітального ремонту по заміні ліфтів житлових будинків.

На підставі актів виконаних робіт на рахунки підприємства перерахували кошти в повному обсязі.

Як встановили оперативники, фактично заплановані роботи по установці комплектів ліфтів і виконання відповідних будівельних робіт проведено не було.

Однак в офіційних документах зазначалося зворотне – виконання капітального ремонту ліфтів на суму понад 2,5 мільйона гривень.

Таким чином, бюджету завдано збитків на суму понад 2,5 мільйона гривень.

Директору одного з департаментів Дніпровської міської ради слідчі обласної прокуратури повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

В рамках кримінального провадження правоохоронці встановлюють інших осіб, які також можуть бути причетні до скоєння даного кримінального злочину.