Синельниківщина вшанувала воїнів-афганців

З метою вшанування пам’яті воїнів, чиє життя обірвалося під час виконання військової присяги у різних «гарячих» точках світу, посилення соціального захисту ветеранів війни на території інших держав, патріотичного виховання молоді, 15 лютого 2017 року в місті Синельниковому відбулася низка заходів.

Про це пише СИНЕЛЬНИКОВЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Синельниківську міську раду.

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав об 11.00 у приміщенні центру дитячої творчості міського відділу освіти (вул.Богми, 8, колишній БК «Родина»), виконкомом міської ради спільно з Синельниківською районною державною адміністрацією було проведено урочистості та тематичний концерт.

У цей день представники міської влади та громадськості відвідали могили чотирьох воїнів-інтернаціоналістів, чиє життя обірвалося на пекучій афганській землі, покладуть квіти до підніжжя пам’ятного знаку воїнам-афганцям, що знаходиться у центрі міста.

У закладах освіти відбулися тематичні години спілкування, Єдиний урок мужності за участю ветеранів-учасників бойових дій на території інших держав. Учні Синельниківського професійного ліцею зустрілися з воїнами-інтернаціоналістами за «круглим» столом.

Наприкінці минулого тижня у спортивній залі загальноосвітнього навчального закладу №2 серед збірних команд учнів шкіл міста та навчально-виховного комплексу проведено спортивні змагання з міні-футболу на Кубок Пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів Афганістану. У запеклій боротьбі найсильнішою виявилася команда футболістів загальноосвітнього навчального закладу №5.

25 лютого поточного року серед молоді та юніорів 1999-2000р.н. відбудеться турнір з боксу, присвячений 28-й річниці виведення військ із Афганістану.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району