Синельникове: рятувальники привітали ветеранів пожежної охорони

Відзначення професійного свята – Дня працівників пожежної охорони  є державним визнанням неоціненного внеску сильних духом людей, фахівців, які усе своє життя присвятили захисту державного майна та охороні цивільного населення, порятунку людських життів від вогняної небезпеки.

Незважаючи на те, що працівники пожежної охорони України тепер святкують своє професійне свято у «День рятівника», саме цей день не буде зайвим приводом згадати про героїзм і самовідданість  пожежних ветеранів.

29 січня співробітники Синельниківського МРВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області привітали  ветерана пожежної служби, який не один десяток років присвятив пожежній службі. Сиволап Валерій Володимирович віддав  28   років боротьбі з вогненною стихією.

Співробітники ДСНС від щирого серця подякували йому за самовіддану працю, професіоналізм, витримку, врятовані людські життя й матеріальні цінності та побажали міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра!