“Синій кит” дістався до Дніпра

Неповнолітні мешканки с. Таромське пішли з дому у п’ятницю після уроків, електричками добралися до Дніпра, щоб трохи розважитися та погуляти. Провели ніч на міському залізничному вокзалі. На щастя, вже у суботу дівчат живих та здорових повернули батькам, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

Було встановлено, що школярки були зареєстровані у групі «Синій кит» в соціальній мережі «Вконтакті». Під час переписки з куратором неповнолітні почали виконувати його завдання – намалювали в класі на парті кита, намалювали його на аркуші паперу, зробили літак та запустили по класу. Наступним завданням стало вирізати кита лезом на руці, що дівчата виконали. Від виконання подальших завдань дівчата відмовлялися, проте куратор став їм погрожувати тим, що знає, де вони проживають і де навчаються. Однак, за попередньою інформацією правоохоронців, уход дівчат з дому не пов’язаний з членством у «групі смерті».

Матері однієї з дівчат цього вечора не було вдома, тому виявити зникнення дочки вона змогла лише наступного ранку, про що повідомила до поліції. Поліцейські знайшли школярок у супермаркеті на залізничному вокзалі м. Дніпра. Дівчат повернули батькам, їм наполегливо рекомендували звернутися по допомогу до психолога.

На сьогодні органами поліції Дніпропетровської області зафіксовано 3 факти, пов’язаних з участю дітей у групах суїцидального характеру. 

Джерело: Дніпро Сьогодні