Стало відомо про нову підлу аферу в Україні: шахраї у Дніпрі

Тетяна Губа радить не довіряти незнайомцям та обов’язково перевіряти інформацію про поранених бійців АТО в лікарнях.
У Дніпрі активізувалися шахраї, які вирішили заробити на зборі коштів для воїнів АТО.
Про це повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа в Facebook, передає сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Патріоти України.

Ось що вона пише: “1. На приймальні керівників підприємств нашої області надходять дзвінки начебто від заступників голови Дніпропетровської ОДА з проханням перерахувати грошові кошти на лікування поранених , надсилають навіть листи благодійних фондів (?!) з банківськими реквизитами! Не ведіться на цю аферу !

2. В соціальних мережах викладають фото поранених бійців і збирають кошти. Наприклад, зараз спілкувалася з жінкою з Херсона , якій аферюга писав, що лежить в нашому військовому госпіталі і йому потрібно 20 тис. грн на операцію щоб витащити кулю з легені !

3. Згадайте як в минулому році я давала коментарі “плюсам” про фейковий пост в фб аферистів з фейковим фото екрана 1+1 на якому було зображення людини з опіками .

Люди добрі! Не давайте ввести себе в оману шахраям! Перевіряйте інформацію! Уточнюйте у лікарнях і госпіталях про наявність поранених Сонечок! Надавайте цільову допомогу лікарні, госпіталю, конкретній людині. Спілкуйтеся з перевіреними часом волонтерами”.