Стартувало відкриття табірної зміни

29 травня 2017 року при 7 загальноосвітніх навчальних закладах району розпочали роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням (Олександрівська СЗШ, Андріївська СЗШ, Шестірнянська СЗШ, Карпівська СЗШ, Благодатнівська СЗШ, Широківська СЗШ №1, Широківська СЗШ №2). Діти району охоплені увагою досвідчених педагогів-вихователів, психологів, керівників гуртків.

Повідомляє сайт ШИРОКЕ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Широківського району.
Відкриття табірної зміни в усіх закладах відпочинку традиційно почалося з табірної лінійки, діти зі щирими посмішками та веселим настроєм зустріли літні канікули.
Педагогами району розроблено плани роботи з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей, інтересів та здібностей вихованців: тематичні екскурсії до районного історико-краєзнавчого музею, на страусину ферму, до ботанічного саду (м.Кривий Ріг), до басейну (м.Інгулець); концерти, спортивні змагання з волейболу, футболу та настільного тенісу, роботу гуртків та секцій за різними напрямками: науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим.
Також цього року вчителі іноземних мов продовжують поглиблювати знання дітей з іноземних мов на базі мовних загонів, які працюють у всіх пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням.

Джерело: ШИРОКЕ СЬОГОДНІ