Сучасний зерновий елеватор запрацював у Синельниковому

Новий елеватор на 27 тисяч тонн зерна почав працювати в Синельниковому. У проекті вартістю 80 мільйонів гривень – жодної копійки іноземних інвестицій, а виключно кошти місцевих сільгоспвиробників, повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Повідомляє сайт Синельникове Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається. Показово, що на це йдуть не тільки іноземні кошти. Місцеві товаровиробники не бояться інвестувати у свою країну», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

Новий елеватор виріс у Синельниковому на місці занедбаного бурякового сховища за півтора роки.

«Є фото, де ми стоїмо по пояс у бур’янах. Тепер на цьому місці сучасне підприємство, – розказав інвестор і голова фермерського господарства Володимир Рой. – Раніше ми вирощували в Синельниківському районі 200 тисяч тонн зерна, наразі – 300 тисяч, а це вимагає більших потужностей».

Вигідне розташування елеватора дозволяє відвантажувати зерно і автомобільним, і залізничним транспортом. Щодобово зерносховище здатне приймати до тисячі тонн пшениці, ячменю, кукурудзи й проса з різних районів області.

«Аби збудувати такий елеватор, потрібні хист і вміння, – сказав фермер Георгій Колпак. – Тепер є де зберігати зерно до реалізації. У домашньому господарстві не завжди є така можливість. А тут за рік не пропаде».

Це другий елеватор на Дніпропетровщині, збудований «з нуля» за останні два роки.

«Ще два роки тому люди боялися купувати й продавати нерухомість, не те що інвестувати в будівництво таких масштабних об’єктів. У Володимира Роя вистачило сміливості вкласти гроші – і він не прогадав. Це означає, що ми пройшли кризову стадію і впевнено дивимося в завтрашній день», – зазначив перший заступник голови обласної ради Святослав Олійник.

Незабаром у Синельниківському районі розпочнеться будівництво потужного зернового елеватора з річковим терміналом.

Джерело: Синельникове Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)