Судитимуть чиновника

У Дніпропетровську судитимуть державного службовця, через дії якого 199 об’єктів комунального майна незаконно перейшли у власність третіх осіб. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі прокуратури в Дніпропетровській області.

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови ліквідаційної комісії комунальних житлово-експлуатаційних підприємств в декількох районах Дніпропетровська за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.382 КК України (невиконання судового рішення службовою особою).

Так, рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 2011 року задоволено позов Дніпропетровської міської ради та зобов’язано житлово-комунальні підприємства, головою яких є обвинувачений, передати на баланс іншого комунального підприємства нежитлові приміщення в житлових будинках та окремо розташовані нежитлові будівлі.

Проте встановлено, що вказаний службовець умисно не виконав рішення суду, в результаті чого нерухоме майно (199 об’єктів), що є власністю територіальної громади Дніпропетровська, перейшло у власність третіх осіб, а грошові кошти, що надійшли від його продажу, були спрямовані на погашення кредиторської заборгованості ліквідованих комунальних підприємств.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від 750 до 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району