Свідок у справі про будинок Олега Царьова повісився у Дніпрі

26 січня відбулось чергове судове засідання по справі дома Олега Царьова, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Ukr.Media.
Тривало воно недовго – якихось двадцять хвилин.

За цей час з’ясувалося, що свідки, заявлені з боку захисту, з’явитися в суд не можуть. Дружина екс-нардепа Лариса Царьова надала через адвоката, що представляє інтереси її сина, письмові пояснення своєї відсутності. А другого свідка, з боку переселенців, виявилося, взагалі немає в живих.

– Зовсім недавно з’ясувалося, що цей чоловік рік тому повісився, – розповів адвокат переселенців Віталій Дорохін. – Якщо Царьова, яка давала усну згоду на поселення біженців з Донбасу, так і не з’явиться в суд, то суддя буде приймати рішення, виходячи з тієї бази доказів, які нададуть йому сторони. Ми подали зустрічний позов з приводу грошової компенсації переселенцям тих коштів, які вони витратили на відновлення будинку. Для цього ще необхідно провести експертизу.

Запропонована Віталієм Дорохиним мирова угода адвокатом Царських було категорично відкинуто. До речі, інтереси сина опального депутата тепер представляє інший адвокат, яка не побажала спілкуватися з журналістами. Від попереднього – Ярослава Гондзюлевича зі Львова, Царьови відмовилися. Нинішній же адвокат, по всій видимості, з Криму, де проживає сім’я Царьових. Поблизу суду був помічений автомобіль з кримськими номерами.

Син Царьова вимагає повернути йому будинок

Нагадаємо, що скоро виповниться три роки, як донеччанин Володимир Моісеєв разом зі своєю сім’єю приїхав у Дніпро. Величезні триповерхові хороми на околиці міста, в Старих Кодаках – перше, що запропонували Мойсеєвим в якості тимчасового житла. Трохи пізніше вони дізналися: заселилися не в простий будинок, а самого нардепа Олега Царьова . Тоді, в червні 2014 року, Володимир і подумати не міг, чим обернеться для нього проживання в особняку колишнього “регіонала”. Заселення пройшло тихо-мирно, дружина Царьова проти переселенців не заперечувала.

Але в січні 2015-го на ім’я Моїсеєва прийшов папір з суду, мовляв, за твердженням сина колишнього регіонала Максима Царьова, на якого була оформлена дарча на будинок, переселенці заважають йому користуватися власністю . І ось вже два роки сторони не можуть вирішити виникле протиріччя: переселенці, відновивши будинок після пожежі (невідомі підпалили гараж, який знаходиться на першому поверсі особняка) 2014-го року, вимагають компенсації, син Царьова стоїть на своєму – переселенці повинні покинути його власність.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району