У Дніпрі достроково звільнять 16 ув’язнених

24 лютого на засіданні міської спостережної комісії з питань громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, було ухвалене рішення про дострокове звільнення 16 людей, які наразі позбавлені волі. Так, члени комісії проголосували за те, щоб звільнити з Ігренського виправного центру № 133 9 осіб, з виправної колонії № 89 – 4 особи, з Державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№ 4)» – 3 особи. Про це пише ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпровську міську раду.

«До нас звернулося керівництво цих колоній з клопотаннями про дострокове звільнення засуджених, які добре поводяться і дотримуються порядку. Вони скоїли нетяжкі злочини, тому ми вирішили дати їм другий шанс на соціалізацію», – зазначила заступник міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева.

Міська спостережна комісія з питань громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, регулярно проводить подібні засідання, а також перевіряє стан виправних установ на території міста.