У Дніпрі кіоск убив покупця (ВІДЕО)

У Дніпрі 30-річний чоловік загинув від ураження електричним струмом через те, що доторкнувся до кіоску. Уже після трагедії з’ясувалося, що у власника кіоску не було жодного дозволу на роботу, пише СІЧЕСЛАВ з посиланням на kriminal.tv.

Покупець підійшов купити печиво до кіоску посеред подвір’я біля дитячого майданчика, доторкнувся до решітки і впав замертво. Чоловік загинув на очах у друга. “В АТО не вбили – вбив кіоск”, – плаче той. “Він узявся за решітку і його почало трясти. Останні слова були: відтягніть мене. Я за нього вчепився – пів руки досі не відчуваю”, – каже друг.

Лікарі швидкої були безсилі врятувати чоловіка. Продавчиня зачинилася всередині, а власник кіоску ховався за охороною, кажуть жителі. І додають, що проблеми зі струмом у торговій точці були й раніше. Тепер кіоск зачинений. Місцеві жителі досліджують дроти навколо. Висувають свої версії. “Після дощу все мокре. Через дерево йде. Всяке може бути. Тим більше, сирість така була”, – кажуть вони.

На роботу кіоска мешканці прилеглих будинків скаржилися неодноразово ще до трагедії, але жодної реакції не отримали. “Тут дитячий майданчик. Подивіться, діти гуляють у бруді, в недопалках, у стаканах”, – каже одна з жінок. У мерії пояснюють, що кіоск стояв нелегально, а до електромереж підключився незаконно. Жодного документа на роботу підприємець не мав. “Оскільки цей кіоск не мав паспорта прив’язки і договору на оренду землі, фізично він не міг жодним чином отримали легальний договір на живлення електроенергією”, – каже керівник міського управління реклами та торгівлі Руслан Мороз.

 

У поліції трактують подію як нещасний випадок. Кажуть, винувата злива і трансформаторна будка, яка знаходиться більше ніж у 100 метрах від місця трагедії. Остаточну причину смерті мають установити експерти. Родичі загиблого вже заявили, що не дадуть цьому МАФу працювати знову. Однак кардинально проблему це не вирішує. У мерії кажуть, що нелегальних кіосків у місті понад три тисячі. І боротися з ними влада просто не встигає