У Дніпрі кіоск убив покупця (ВІДЕО)

У Дніпрі 30-річний чоловік загинув від ураження електричним струмом через те, що доторкнувся до кіоску. Уже після трагедії з’ясувалося, що у власника кіоску не було жодного дозволу на роботу, пише СІЧЕСЛАВ з посиланням на kriminal.tv.

Покупець підійшов купити печиво до кіоску посеред подвір’я біля дитячого майданчика, доторкнувся до решітки і впав замертво. Чоловік загинув на очах у друга. “В АТО не вбили – вбив кіоск”, – плаче той. “Він узявся за решітку і його почало трясти. Останні слова були: відтягніть мене. Я за нього вчепився – пів руки досі не відчуваю”, – каже друг.

Лікарі швидкої були безсилі врятувати чоловіка. Продавчиня зачинилася всередині, а власник кіоску ховався за охороною, кажуть жителі. І додають, що проблеми зі струмом у торговій точці були й раніше. Тепер кіоск зачинений. Місцеві жителі досліджують дроти навколо. Висувають свої версії. “Після дощу все мокре. Через дерево йде. Всяке може бути. Тим більше, сирість така була”, – кажуть вони.

На роботу кіоска мешканці прилеглих будинків скаржилися неодноразово ще до трагедії, але жодної реакції не отримали. “Тут дитячий майданчик. Подивіться, діти гуляють у бруді, в недопалках, у стаканах”, – каже одна з жінок. У мерії пояснюють, що кіоск стояв нелегально, а до електромереж підключився незаконно. Жодного документа на роботу підприємець не мав. “Оскільки цей кіоск не мав паспорта прив’язки і договору на оренду землі, фізично він не міг жодним чином отримали легальний договір на живлення електроенергією”, – каже керівник міського управління реклами та торгівлі Руслан Мороз.

 

У поліції трактують подію як нещасний випадок. Кажуть, винувата злива і трансформаторна будка, яка знаходиться більше ніж у 100 метрах від місця трагедії. Остаточну причину смерті мають установити експерти. Родичі загиблого вже заявили, що не дадуть цьому МАФу працювати знову. Однак кардинально проблему це не вирішує. У мерії кажуть, що нелегальних кіосків у місті понад три тисячі. І боротися з ними влада просто не встигає

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району