У Дніпрі пройде безкоштовний тренінг для підприємців про роботу в Prozorro

Нові можливості системи електронних торгів Prozorro, обсяги закупівель державних установ та стратегія перемог у торгах.

26 січня в ДніпроОДА пройде семінар для підприємців по роботі в Prozorro, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Криничанську РДА.

Ділитимуться досвідом та відповідатимуть на запитання провідні експерти країни. Участь у семінарі безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова.
«Команда ДніпроОДА продовжує навчати підприємців регіону працювати в Prozorro. На черговому семінарі йтиметься про переваги, нові можливості та перспективи онлайн торгів. Досвідом ділитимуться представники міністерств та ДніпроОДА. Нові знання дозволять підприємцям розширити географію торговельних майданчиків та перемагати на торгах по всій Україні», – наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Як дізнатися про обсяги закупівель державних органів та які товари користуватимуться попитом цьогоріч? Про нові можливості системи Prozorro, оскарження результатів торгів, взаємодію з правоохоронними органами та стратегію перемог в онлайн торгах. Про це та багато іншого розповідатимуть заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, представники Міністерств, творці Prozorro та представники ДніпроОДА на семінарі по роботі в системі електронних закупівель.

Семінар відбудеться 26 січня о 14.00 в облдержадміністрації: м. Дніпро, пр. О.Поля,1.

Тренінг безкоштовний. Реєстрація обов’язкова: https://goo.gl/Bafdwb або за телефоном – 717-07-04.