У Дніпрі школярів пускатимуть до класів за карточками

Також карточками будуть розраховуватися в їдальнях, про це повідомляє сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на  Depo.Дніпро.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко повідомив, що Програму “Безпечна школа” хочуть в 2017 році запустити в 34 школах Самарського та Індустріального районів.

 “На дверях в кожен клас буде встановлено зчитувальні пристрої, і школярі, входячи в клас, будуть проводити по ній спеціальною картою, яку не можна передати нікому іншому. Для батьків будуть створені спеціальні віртуальні кабінети, в яких вони зможуть переглянути інформацію про відвідуваність своїх дітей. Вся ця інформація буде записуватися на сервер. Ці дані зможе подивитися класний керівник”, – розповів заступник міського голови.

За словами Олександра Шикуленко, вся школа буде “зав’язана” в єдину інформаційну систему. Одночасно учнівські карти будуть засобом оплати в шкільних їдальнях.

“Система обліку харчування дозволить визначити, скільки днів харчувалася дитина. І батькам не потрібно буде давати готівку, яку дитина може втратити або витратити не в їдальні. Цей пілотний проект буде в 2017 році здійснюватиметься в двох районах Самарському та Індустріальному, в 34 навчальних заклади. Для його фінансування необхідно близько 7-10 млн грн”, – зазначив Шикуленко.