У Дніпрі суд відновив справу щодо корупції голови фракції “Укроп” у міськраді

Депутат міської ради проголосував за надання своєму підприємству земельної ділянки у центрі міста

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Дніпропетровській області, передає сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Дніпро.

Апеляційний суд Дніпропетровської області скасував рішення суду першої інстанції, яким закрито адміністративне провадження відносно директора одного з департаментів Дніпропетровської міської ради за скоєння корупційного правопорушення.

На постанову Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська про закриття адміністративного провадження прокуратура внесено апеляційну скаргу, яку у подальшому було задоволено та визнано депутата винним у скоєнні вказаного адміністративного правопорушення.

Наразі прокуратура області готується подання до Дніпропетровської міської ради про скасування рішення щодо надання підприємству депутата дозволу на розробку зазначеної документації.

Нагадаємо, у червні 2016 року депутат Дніпропетровської міської ради – голова фракції “Укроп” Геннадій Глядчишин брав участь у голосуванні за надання підприємству, кінцевим бенефеціаром якого він є,  дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки по проспекту Яворницького у місті Дніпрі для розміщення нежитлових приміщень.