У Дніпрі відбувся концерт «З Україною в серці»

20 лютого, у Дніпрі відбувся гала-концерт відкритого   молодіжного вокального конкурсу «З Україною в серці!». Конкурс проходив кілька місяців, загалом у ньому взяли участь близько 70 талановитих юнаків та дівчат. Про це пише ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпровську міську раду.

«У конкурсі «З Україною в серці!» змагались учнівська та студентська молодь міста, вокальні ансамблі, солісти, виконавці віком від 14 до 25 років – усі з Дніпра. Наша мета була показати, що в Україні, зокрема у Дніпрі, дійсно є таланти, а також популяризувати національне мистецтво», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Під час гала-концерту учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Переможців конкурсу «З Україною в серці!» нагородив народний депутат України Андрій Денисенко, за ініціативою якого відбувся конкурс.

«Поки жива пісня – жива душа. Дивлячись сьогодні на переможців цього конкурсу, я розумію, що в України є майбутнє. Я дякую вам за хвилини радості, які ви даруєте людям своїм співом і вітаю із перемогою», – сказав Андрій Денисенко.

Після нагородження відбувся гала-концерт переможців конкурсу «З Україною в серці». Михайло виступав першим, проте, каже, що не хвилювався, бо займається улюбленою справою: «Я почав співати років з 10, зараз мені 16. Сьогодні я співав пісню «Соколята». Участь у цьому конкурсі це не лише гарний досвід. Зараз ми живемо у такий час, коли нашому народу потрібні пісні, які заспокоять душу та які нагадають йому про його коріння», – розповів переможець конкурсу.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району