У Дніпрі відкрилась авторська виставка картин

У Дніпрі презентували виставку творів Заслуженого діяча мистецтв України Леоніда Кудрявцева, повідомляє сайт Дніпро сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.
На виставці представлені роботи, які відображають різні етапи творчості Леоніда Кудрявцева. В експозиції – тематичні картини, портрети, пейзажі.  Значна частина творчої спадщини Леоніда Кудрявцева – тематичні картини, які присвячені подіям після Другої Світової війни. Роботи сповнені духом оптимізму, славлять людей праці, їх гідність, вчать любити мир та красу, цінувати життя. Часто Леонід Кудрявцев звертався й до теми історії нашої країни. Його герої – запорозькі козаки, діячі культури, солдати. Один з улюблених жанрів митця – пейзаж. Він передає красу та велич природи. Особливим ліризмом та легкістю вирізняються акварельні пейзажі автора.

Леонід Кудрявцев – художник-живописець з Дніпропетровщини, член Національної спілки художників України. Значну частину свого життя митець присвятив педагогічній діяльності, працюючи в Дніпропетровському художньому училищі. Він створив сотні картин, які з 1952 року експонувалися на обласних та міжнародних виставках. Багато робіт Леоніда Кудрявцева зберігаються в музеях та приватних колекціях України та зарубіжжя.

Виставка картин Леоніда Кудрявцева відкрилась у художньому музеї Дніпра 8 вересн, переглянути її можна буде до 25 вересня.