У Дніпрі відкрилась авторська виставка картин

У Дніпрі презентували виставку творів Заслуженого діяча мистецтв України Леоніда Кудрявцева, повідомляє сайт Дніпро сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.
На виставці представлені роботи, які відображають різні етапи творчості Леоніда Кудрявцева. В експозиції – тематичні картини, портрети, пейзажі.  Значна частина творчої спадщини Леоніда Кудрявцева – тематичні картини, які присвячені подіям після Другої Світової війни. Роботи сповнені духом оптимізму, славлять людей праці, їх гідність, вчать любити мир та красу, цінувати життя. Часто Леонід Кудрявцев звертався й до теми історії нашої країни. Його герої – запорозькі козаки, діячі культури, солдати. Один з улюблених жанрів митця – пейзаж. Він передає красу та велич природи. Особливим ліризмом та легкістю вирізняються акварельні пейзажі автора.

Леонід Кудрявцев – художник-живописець з Дніпропетровщини, член Національної спілки художників України. Значну частину свого життя митець присвятив педагогічній діяльності, працюючи в Дніпропетровському художньому училищі. Він створив сотні картин, які з 1952 року експонувалися на обласних та міжнародних виставках. Багато робіт Леоніда Кудрявцева зберігаються в музеях та приватних колекціях України та зарубіжжя.

Виставка картин Леоніда Кудрявцева відкрилась у художньому музеї Дніпра 8 вересн, переглянути її можна буде до 25 вересня.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району