У Дніпрі відкрилася виставка килимів ручної роботи

Подивитися на витвори відомого майстра, художника-реставратора Сейрана Алавердяна можна у Дніпрі. Тут відкрилася виставка його килимів і картин, виконаних в килимовій техніці, повідомляє сайт Дніпро сьогодні з посиланням на управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

Сейран Алавердян – майстер, який займався виготовленням килимів ручної роботи і довгий час мешкав у Дніпрі. Секрети майстерності в сім’ї Алавердянів передавалися з покоління в покоління. Сейрана основам цього мистецтва навчила бабуся.

Килими роботи Сейрана Алавердяна знаходяться в державних і приватних колекціях по всьому світу. Його реставраційна робота стала найдорожчим лотом на Лондонському аукціоні. Цей майстер – автор патентів на вдосконалення ткацького верстата для ручного виготовлення килимів.

На виставці у Вірменському культурному центрі можна побачити килими і картини, виконані в килимовій техніці. Виставка працюватиме до 10 вересня за адресою вул. Леваневського, 13. Час роботи: 11:00-19:00. Вхід вільний.