У Дніпрі відкрили центр для дітей-аутистів

У Дніпрі відкрили сучасний реабілітаційний центр для дітей-аутистів, повідомляє сайт Дніпро сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА. Щороку він прийматиме близько 15 хлопчиків та дівчаток до 7 років. З ними займатимуться досвідчені педагоги, які допомагатимуть соціалізуватися та підготуватися до школи.

Реабілітаційний центр для дошкільнят-аутистів створили при багатопрофільному навчально-реабілітаційному ресурсно-методичному центрі корекційної роботи та інклюзивного навчання у Дніпрі. У центрі – нові меблі, навчальні посібники та розвиваючі ігри для дітей.

Головне завдання, розповідає директор Ірина Родименко, адаптувати дітей до життя у соціумі. Навчити їх спілкуватися з іншими, розкрити потенціал та хист до якоїсь справи.

«Серед аутистів багато успішних спортсменів, музикантів, математиків. Ми допоможемо розкритися кожній дитині», розповіла Ірина Родименко.

Працюватимуть з дітьми підготовлені фахівці, які знайомі з програмами французьких та американських педагогів. Вони орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного. У центрі не лише навчають, але й консультують. Батьки можуть звертатися до центру за порадами та навчальними посібниками.