У Дніпрі відомий журналіст презентує свою книжку

Відбулася у 2014-му, а готувалася з 1991-го. Сценарій анексії Криму достеменно описав у своїй книзі український журналіст і політтехнолог Тарас Березовець, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Свій твір автор презентує у ДніпроОДА на початку лютого. «Анексія: острів Крим» містить ексклюзивні свідчення очевидців, велику кількість документів і фото. Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний, реєстрація обов’язкова.

«ДніпроОДА продовжує об’єднувати цікавих та креативних людей. У нас в гостях уже побувало більше десяти письменників, журналістів, блогерів, фотографів, артистів. За два тижні – нова літературна презентація. Український журналіст та політтехнолог розкаже, як відбувалася анексія кримського півострова», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Літературний вечір – у ДніпроОДА 2 лютого о 19.00. Під час зустрічі Тарас Березовець розкриє факти, передасть емоції й розкаже про пам’ять людей, яким болить за Батьківщину.

У книзі автор аналізує механізми та технології «гібридної війни», досліджує операцію російських спецслужб. Журналіст стверджує: анексія українського півострова готувалася з 1991 року. Про це свідчить велика кількість документів та фото.

«Анексії: острів Крим» у хронологічному порядку охоплює період з 18 лютого по 18 березня 2014 року. У книзі інформація з перших вуст – ексклюзивні коментарі українських, російських і міжнародних політиків, військових, експертів, журналістів, активістів, які були очевидцями окупації. У цьому унікальність твору.

Автор сподівається, що хроніка допоможе українцям краще зрозуміти, що насправді відбувалося у кримських містах, чому півострів був захоплений практично без жодного пострілу та чи могли мирні жителі протистояти озброєним людям.

На презентації кожен зможе поспілкуватися віч-на-віч з автором, взяти у нього автограф, сфотографуватися та придбати книгу.

Як завжди, для всіх гостей в лаунж-зоні чай, кава та солодощі.
Вхід безкоштовний, реєстрація обов’язкова за посиланням.

Тарас Березовець народився в Керчі. Він – український політтехнолог, журналіст, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications», член «UK-Ukraine Partnership Network» та незалежної медіа-профспілки України.

Після анексії Криму активно висловив свою громадянську позицію проти окупації. У грудні 2014-го започаткував ініціативу Free Crimea, яка інформує про порушення прав людини у Криму. З липня 2015 року очолює громадську організацію «Фонд національних стратегій”.