У Дніпрі відомий журналіст презентує свою книжку

Відбулася у 2014-му, а готувалася з 1991-го. Сценарій анексії Криму достеменно описав у своїй книзі український журналіст і політтехнолог Тарас Березовець, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Свій твір автор презентує у ДніпроОДА на початку лютого. «Анексія: острів Крим» містить ексклюзивні свідчення очевидців, велику кількість документів і фото. Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний, реєстрація обов’язкова.

«ДніпроОДА продовжує об’єднувати цікавих та креативних людей. У нас в гостях уже побувало більше десяти письменників, журналістів, блогерів, фотографів, артистів. За два тижні – нова літературна презентація. Український журналіст та політтехнолог розкаже, як відбувалася анексія кримського півострова», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Літературний вечір – у ДніпроОДА 2 лютого о 19.00. Під час зустрічі Тарас Березовець розкриє факти, передасть емоції й розкаже про пам’ять людей, яким болить за Батьківщину.

У книзі автор аналізує механізми та технології «гібридної війни», досліджує операцію російських спецслужб. Журналіст стверджує: анексія українського півострова готувалася з 1991 року. Про це свідчить велика кількість документів та фото.

«Анексії: острів Крим» у хронологічному порядку охоплює період з 18 лютого по 18 березня 2014 року. У книзі інформація з перших вуст – ексклюзивні коментарі українських, російських і міжнародних політиків, військових, експертів, журналістів, активістів, які були очевидцями окупації. У цьому унікальність твору.

Автор сподівається, що хроніка допоможе українцям краще зрозуміти, що насправді відбувалося у кримських містах, чому півострів був захоплений практично без жодного пострілу та чи могли мирні жителі протистояти озброєним людям.

На презентації кожен зможе поспілкуватися віч-на-віч з автором, взяти у нього автограф, сфотографуватися та придбати книгу.

Як завжди, для всіх гостей в лаунж-зоні чай, кава та солодощі.
Вхід безкоштовний, реєстрація обов’язкова за посиланням.

Тарас Березовець народився в Керчі. Він – український політтехнолог, журналіст, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications», член «UK-Ukraine Partnership Network» та незалежної медіа-профспілки України.

Після анексії Криму активно висловив свою громадянську позицію проти окупації. У грудні 2014-го започаткував ініціативу Free Crimea, яка інформує про порушення прав людини у Криму. З липня 2015 року очолює громадську організацію «Фонд національних стратегій”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району