У Дніпрі випустили військовий календар: “Ведмедики” на війні

Календар ілюстровано роботами відомого військового фотокора Олександра Шульмана, повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Патріоти України

У Дніпрі випустили унікальний настінний календар про участь танкових військ України в АТО.”Цьогоріч ДніпроОДА стала мистецьким майданчиком. У холі адмінбудівлі постійно проходили фотовиставки. Найчастіше їх темою ставали події в зоні АТО, а знімки для експозицій надавали військові фотокори. Прагнемо, щоб їх роботи бачили й після закінчення виставок в ОДА. Тому започатковуємо новий проект. Випустимо серію тематичних календарів, які присвятимо розвідникам, артилерії, піхоті. Календар ілюстровано роботами відомого військового фотокора Олександра Шульмана. Його головні герої – “ведмедики”. Так танкісти із зони АТО лагідно називають свої бойові машини”, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У календарі – декілька цікавих деталей. Кожен танк прикрашає сторінку того місяця, в якому було зроблено знімок бойової машини. Сторінки календаря мають перфорацію, яка дозволяє власнику охайно відірвати позначення місяців та днів тижня. Відтак після закінчення року календар перетвориться просто на альбом з цікавими фото.

Календар вийшов накладом у півтисячі екземплярів. Частину тиражу передано бійцям на передову. Решту можуть отримати бажаючи, для цього слід заповнити заявку.