У Дніпрі закупили спеціальні автівки для безпритульних тварин

У Дніпрі з’явилися спеціальні автомобілі для перевезення безпритульних тварин

Про це повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Depo.Дніпро.

Вартість техніки сягає близько 3,3 млн грн. Вона зібрана за американськими кресленнями однією з київських фірм на замовлення мерії Дніпра.
Автівками спеціального призначення користуватимуться працівники КП “Зооконтроль”, яке займається виловом, стерилізацією, вакцинацію від сказу та чіпуванням тварин. На вулицях міста спецавтомобілі можна буде побачити вже в середині січня 2017 року.
Один з автомобілів має ізотермічний відсік, який зберігає встановлену температуру, та відсік з холодильною установкою, в якому температура може опускатися до -40 градусів. Цей транспорт збиратиме та перевозитиме рештки тварин та інші біоматеріали, які спалюватимуть у спеціальній печі. Щороку в Дніпрі на дорогах гине близько 600 безпритульних собак. Щоб повідомити про таку ситуацію, дніпряни можуть звернутися до “Зооконтролю”.
Ще дві машини – спецавтомобілі для вилову собак. Транспорт відповідає європейським правилам перевезення тварин. У кожній машині можуть розміститися до 12 чотирилапих. Відсіки для собак розділені спеціальними решітками – це безпечно і для самих песиків, і для людей. Автівки також мають спеціальні драбини, за допомогою яких можна, зокрема, знімати котів з дерев.