У Дніпрі затримали розробника однієї з найбільших афер зі скрапленим газом

Минулого тижня, у Дніпрі Служба безпеки України затримала підприємця, який вважається координатором однієї з афер олігарха Сергія Курченка.

Про це повідомив у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на  УНН-Центр.

“Цього тижня Одеська прокуратура спільно з Нацполіцією вийшла на вирішальний етап в розслідуванні однієї з найбільших афер Курченка (Сергій Курченко — ред.) через фіктивний транзит 800 тис. тонн пального. Затримано місцевих митників, які дали важливі покази про схему розкрадання 1,2 млрд грн з держбюджету. Дякуємо суду за адекватні справі застави в 9 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Дніпрі служба СБУ затримала бізнесмена Сергія Костюка, якого слідство підозрює в розробці цієї афери.

“Вирок Курченка (Сергій Курченко — ред.) стає все ближчим. Конфіскація у державну власність стратегічного Одеського нафтопереробного заводу – теж”, – зазначив Юрій Луценко.

Зазначимо, що раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і бізнесмен Сергій Курченко завдали Україні збитків на суму 198 млрд гривень.

23 березня 2016 року Генпрокуратура склала повідомлення про підозру Курченку за махінації зі скрапленим газом, внаслідок чого державі було завдано збитків на загальну суму понад 2 млрд грн.