У Дніпропетровській ОДА пройде нетривіальний тренінг

Поняття азимут, напрямок, висота, визначення відстані до об’єкта і його розміри, робота з компасом, картою, оптикою. Пройти спецкурс військових розвідників та слідопитів запрошують у ДніпроОДА. В нетрадиційній адмінбудівлі протягом трьох днів проходитиме тренінг від бойового офіцера ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Вхід безкоштовний. Реєстрація обов’язкова.

Про це пише сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Дізнатися тонкощі військової розвідки, на практиці відчути специфіку слідопитства. З 16 по 18 грудня у ДніпроОДА пройде нетривіальний тренінг з топографії. Протягом трьох днів своїми знаннями ділитиметься справжній патріот України, бойовий офіцер ракетних військ і артилерії ЗСУ, полковник з позивним «Рак».
«Команда ДніпроОДА знову руйнує всі стереотипи. В стінах адмінбудівлі вже організовували зустрічі з письменниками, блогерами, фотографами та акторами. Цими вихідними тренінг проведе бойовий офіцер ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Орієнтування на місцевості, шпигунські секрети та слідопитство. Буде цікаво», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Заняття розпочнуться 16 грудня о 10.00. Протягом 8 годин учасники тренінгу дізнаватимуться про теоретичні аспекти військової розвідки. 17 грудня ще трохи теорії та практичні заняття з орієнтування на місцевості вночі. 18 грудня практичні заняття з топографії вдень.

Тренінг розрахований на 40 слухачів. Кількість місць обмежена. Зареєструватися можна за посиланням: https://goo.gl/forms/JHuTJjLCozwQGKOG2.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району