У Дніпропетровській ОДА пройде нетривіальний тренінг

Поняття азимут, напрямок, висота, визначення відстані до об’єкта і його розміри, робота з компасом, картою, оптикою. Пройти спецкурс військових розвідників та слідопитів запрошують у ДніпроОДА. В нетрадиційній адмінбудівлі протягом трьох днів проходитиме тренінг від бойового офіцера ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Вхід безкоштовний. Реєстрація обов’язкова.

Про це пише сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Дізнатися тонкощі військової розвідки, на практиці відчути специфіку слідопитства. З 16 по 18 грудня у ДніпроОДА пройде нетривіальний тренінг з топографії. Протягом трьох днів своїми знаннями ділитиметься справжній патріот України, бойовий офіцер ракетних військ і артилерії ЗСУ, полковник з позивним «Рак».
«Команда ДніпроОДА знову руйнує всі стереотипи. В стінах адмінбудівлі вже організовували зустрічі з письменниками, блогерами, фотографами та акторами. Цими вихідними тренінг проведе бойовий офіцер ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Орієнтування на місцевості, шпигунські секрети та слідопитство. Буде цікаво», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Заняття розпочнуться 16 грудня о 10.00. Протягом 8 годин учасники тренінгу дізнаватимуться про теоретичні аспекти військової розвідки. 17 грудня ще трохи теорії та практичні заняття з орієнтування на місцевості вночі. 18 грудня практичні заняття з топографії вдень.

Тренінг розрахований на 40 слухачів. Кількість місць обмежена. Зареєструватися можна за посиланням: https://goo.gl/forms/JHuTJjLCozwQGKOG2.