У Дніпровській міськраді депутат побив “опоблоківця”

У Дніпрі депутата від “Опозиційного блоку” Сергія Суханова під час сесії міської ради побили біля ліфту, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Уніан

Суханов під час перерви у роботі сесії викликав ліфт на другому поверсі, коли до нього підійшов Руслан Вишневецький, колишній член “Опозиційного блоку”. У ході сварки Вишневецький кілька разів завдав ударів Суханову по голові, розповіли в обласній організації політсили.

У підсумку Суханова привезли до ОКЛ імені Мечникова, де невропатолог поставив попередній діагноз – струс головного мозку. Після обстеження лікарі назвуть повний діагноз.

“Коли депутати б’ють депутатів – це нормально. Так відбувається і у Верховній Раді. Депутати мають бити депутатів”, – прокоментував інцидент заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара.

15 грудня Вишневецький на прес-конференції повідомив, що у Дніпрі депутати від “Опозиційного блоку” збирають підписи працівників заводів за відкликання деяких депутатів з міськради, за відмову підписуватися погрожують звільнити.

Як повідомляв УНІАН, 15 грудня в Миколаєві троє невідомих в масках “Дідів Морозів” напали на депутата Миколаївської обласної ради від “БПП “Солідарність” Федора Барну і жорстоко побили його палицями.